Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klikni zde pro průběh servisu

22. 10. 2018

Každý přístroj,který je předán k servisu,je podroben diagnostice.Na základě diagnostiky se doporučí zda je vhodné přístroj pouze opravit a nebo provézt komplexní repasi.Nadstandartní úkon je upgrade přístroje.Upgrade se provádí na přání zákaznika.Dle diagnostiky se určí rozsah prácí včetně cenové nabídky.Následně se diagnostika a doporučený rozsah prací včetně cenové nabídky odešle zákaznikovi ke schválení.Po schválení se začíná na přístroji pracovat.Objednají se všechny potřebné díly.

Repase a upgrade jsou časově náročné,proto zejména u starších přístrojů,kde je dostupnost náhradních dílů velmi omezena a je někdy potřeba objednat daný díl ze zahraničí,se doba servisu daného přístroje může protáhnout. Průběh servisu každěho přístroje je nafocen a zveřejněn na stránkách.

Při provádění komplexní repase je přístroj kompletně demontován,následně jsou prohlédnuty všechny pasivní a aktivní součástky.U pochybných pasivních součástek dojde k proměření,popřípadě výměny.Všechny desky jsou zkontrolovány,odmaštěny,odstraněny studené spoje.Slabé spoje jsou přepájeny.Provádění čištění potenciometrů spínačů,přepínačů.Výměna všech elektrolytických kondenzátorů za nové.Výměna relé.Leštění vstupních konektorů.U tepelně namáhaných polovodičů se provádí výměna teplovodních podložek,teplovodní pasty,atd.....Záleží na tom,o jaký přistroj se jedná a co je potřeba pro jeho repasi udělat.Každému věnuji individuální péči podle potřeby. Zakládám si na tom,aby každý zákazník viděl co se děje s jeho přístrojem a v jakém rozsahu je proveden na něm servis.

 

 

 
 

 


Jazyky

ČeštinaEnglishDeutschSlovenčinaMagyar


Poslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< květen / 2023 >>


Statistiky

Online: 20
Celkem: 1548349
Měsíc: 44873
Den: 1561